Novinky

Pobyt pro aštángující a jejich rodiny s ranním mysorem, čajem a workshopem o páte a dostatkem volného času na vaše výlety a zábavu s dětmi o podzimních prázdninách.

Abyste si udrželi ten správný zápal pro praxi i o prázdninách, máme tu pro vás malou ochutnávku k workshopům na podzim 2023 a na jaře 2024. Tapas v sanskrtu znamená doslova spálit (uvařit, přetvořit) trávící oheň agni aby z něj mohl vzplanout oheň inteligence buddhi. Pokud jste dočetli až sem, protože jste si představovali jídlo, nezoufejte....

Láďa je jeden z nejznámějších lektorů aštánga jógy u nás s více než dvacetiletou vlastní praxí. Je také učitelem učitelů jógy a držitelem stupně 4.dan v Shotokan karatedo.

Máte jarní únavu, těžké tělo a nebo jenom chuť trochu se po zimě rozdýchat? Potřebujete se lépe soustředit nebo naopak vypnout hlavu, aby se snáze dostavil stav meditace? Zajímají vás dechové techniky a jejich bezpečné provádění? Vaše pránájámová praxe uvázla na mrtvém bodě? Nejste dost fit na to, abyste cvičili? Právě jste našli jógu pro vás.

Aštánga když nemám čas, aštánga při zranění, aštánga při rekonvalescenci, modifikace praxe, modifikace pozic, stavy mysli, překážky na cestě jógy v pojetí osmidílné stezky a věčné téma kyčlí. To vše v podání dvou žen, kterým jóga vstoupila do života v souhrnu před 35 lety. Spojují je společní učitelé, Láďa Pokorný a Chidananda. Jedna z nich jako...

Světově známý učitel aštánga jógy a autor osmi publikací, Gregor Maehle, se k naší velké radosti po čtyřech letech opět vrací do Prahy, aby zde učil svůj propracovaný přístup k józe. Během tří dnů se kromě ásanové praxe seznámíte s unikátním systémem pránájámy, kryjí, jógové meditace a Gregorovým výkladem Jóga súter. Nepropásnětě tuto opravdu...

Gregor Maehle, a lifelong yogi and author of eight publications, returns to Prague after four years to teach his sophisticated approach to yoga. Over the course of three days, you will learn pranayama, kriya, yogic meditation and Gregor's interpretation of Yoga Sutras in addition to the morning asana practice.

Takový malý předvánoční dáreček pro Vás, ale i pro mě. Tento nápad se v mé hlavě tvořil dlouho, ale teprve nedávno vykrystalizoval do konečné podoby. Zimní období je jako stvořené pro hlubší zkoumání vlastního nitra.