Novinky

Chiropraktička která nedělá kompromisy, když vidí, že si někdo svou ásanovou praxí ubližuje. Její verbální adjustmenty jsou velmi důmyslné a při jejích asistencích žasnete, jak vás s lehkostí sobě vlastní dostane pevně přesně na hranici vašich možností. Monica Gauchi je ztělesněním ženské energie a netají se tím, že i její výběr védských manter je...

Máte jarní únavu, těžké tělo a nebo jenom chuť trochu se po zimě rozdýchat? Potřebujete se lépe soustředit nebo naopak vypnout hlavu, aby se snáze dostavil stav meditace? Zajímají vás dechové techniky a jejich bezpečné provádění? Vaše pránájámová praxe uvázla na mrtvém bodě? Nejste dost fit na to, abyste cvičili? Právě jste našli jógu pro vás.

Retreat plný aštángy a meditace na pomezí Českosaského Švýcarska a Lužických hor. Je jen na vás, jestli se plně ponoříte do praxe a strávíte čas v ústraní (v Cottage není WIFI) nebo se rozhodnete čas využít v přírodním privátním wellness s biotopovým jezírkem, nordic walkingem s průvodcem nebo třeba masáží.