Monica Gauchi poprvé v Praze 31.8.-1.9.2024

30.03.2024

Chiropraktička která nedělá kompromisy, když vidí, že si někdo svou ásanovou praxí ubližuje. Její verbální adjustmenty jsou velmi důmyslné a při jejích asistencích žasnete, jak vás s lehkostí sobě vlastní dostane pevně přesně na hranici vašich možností. Monica Gauchi je ztělesněním ženské energie a netají se tím, že i její výběr védských manter je feministický. Co dodat víc - snad jen, že je opravdu jedinečná.

When Gregor and I teach we hold nothing back; we teach in the hope that you'll one day become better teachers than us.

Info

Datum
31.8. - 1.9.2024 (So-Ne)

Cena

při platbě do 30.6.

5000 Kč (celý workshop)

2500 Kč (1 celý den)
1200 Kč (ranní lekce) - 8-11 - mantry, vedené pozdravy slunci, mysore

1500 Kč (odpolední lekce) 13-16 - teoretický a praktický workshop, mantry

Registrační poplatek (nevratnou zálohu 500 kč) pošlete na č.ú. 2502760762/2010. Po připsání zálohy máte své místo jisté.

Místo
Praha 5 (Košíře) - Tenis Cibulka

V Stráni 485/11

Booking & Info
Zuzana +420 727 816 606
E-mail: info@astangaceskyraj.cz

Workshop bude tlumočen do Českého jazyka.

Online rezervace

Zarezervujte si místo včas. Rezervaci vám potvrdíme e-mailem. Rezervace je úplná po uhrazení nevratného registračního poplatku 500kč na účet 2502760762/2010.

VYTVÁŘENÍ POSTURÁLNÍ HARMONIE PÁTEŘE
Dech, Core & Integrace páteře

Věděli jste, že většině bolestí a dysfunkcí můžeme předejít odstraněním nerovnováhy v držení našeho těla?
Každý z nás má své charakteristické držení těla - způsob, jak sedíme, stojíme, chodíme a dokonce i to, jak provádíme jógové pozice!
Co určuje držení našeho těla? Jak vznikají nerovnováhy? Jak na nás působí po fyzické stránce?
Jaký vliv má držení těla na naši mysl? Jak ovlivňuje postavení naší páteře naši nervovou
soustavu, naše emoce a to, jak se cítíme?

V šestihodinovém workshopu prozkoumáme v průběhu dvou dnů všechna tato témata a terapeutické aplikace, jak vytvořit rovnováhu a harmonii, která uklidňuje naše tělo, zklidňuje naši mysl a nervový systém a povznáší našeho ducha.

Správné držení těla nám umožní bez námahy dýchat, navázat rovnováhu a uvolnit se. Stabilní core napomůže navázat správný vztah s gravitací.


Co můžete očekávat?

Ranní lekce budou vždy obsahovat zpěv manter, vedené pozdravy slunci s teoretickým vysvětlením, na co Monica klade důraz a asistence v pozicích v průběhu lekcí mysore stylem. Velmi doporučuji Moničino vedení v záklonech a pozornost soustředěnou na detail. Pokud máte nějaká zranění nebo specifické dotazy, určitě se Monicy zeptejte - má veliké zkušenosti s rehabilitační praxí.

Součástí odpoledních lekcí budou vždy opět mantry v závislosti na vyučovaném tématu. Powerpoint prezentace slouží jako vizuální doplněk, který studentům pomáhá lépe pochopit a integrovat předkládané informace. PowerPoint prezentaci obdržíte i v digitální podobě.
¨Kromě teoretické části má každý workshop i silnou praktickou složku, díky níž je možné materiál relevantně použít a adaptovat pro vlastní potřebu nebo potřebu vašich studentů.

V průběhu workshopu budeme používat pomůcky. Před worskhopem budete včas informováni, co si máte s sebou přinést a které pomůcky budou na místě k dispozici.

V průběhu workshopu se prosím ptejte na cokoli, co vám připadá relevantní k vyučovanému tématu tak, aby i ostatní účastníci měli pocit, že je vaše otázka obohatí.

Pokud máte zájem o přiznání kreditů YACEP (Yoga Alliance Continuing Education Programme), můžete si na základě potvrzení o absolvování workshopu o kredity zažádat.


Monica se zabývá jógou od roku 1978. Je oddanou jogínkou, náruživou pedagožkou, registrovanou jógovou terapeutkou a rehabilitační chiropraktičkou.
V roce 1996 získala od K. Pattabhiho Joise oprávnění vyučovat aštánga jógu. Je registrována na nejvyšší úrovni jak u Yoga Alliance (ERYT 500), tak u Yoga Australia (členství 3. úrovně).
Od svých 24 let Monica studovala mnoho disciplín léčitelského umění, včetně Reiki, Australian Bush Flower Essences přes Aplikovanou kineziologii, masáží Lomi Lomi a techniky emočního uvolňování. V roce 2008 odpromovala s vyznamenáním jako doktorka - chiropraktička. Kromě toho získala řadu ocenění za vynikající akademické výsledky.
Monica vydala publikaci "Ashtanga Yoga Beginners Course Manual for Teachers", která je návodem, jak krok za krokem bezpečně a efektivně vyučovat aštánga jógu pro začátečníky. Je také autorkou publikací Ashtanga Yoga, Practice and Philosophy a Ashtanga Yoga, The Intermediate Series v oblasti ásan, anatomie, prevence zranění a rehabilitace.
V roce 1996 Monica spolu se svým manželem Gregorem Maehlem založila školu 8 Limbs Yoga School v australském Perthu, kterou společně vedli 21 let. Nyní žijí v deštném pralese ve vnitrozemí Byron Bay, kam se za nimi můžete vydat na LEVEL 2 a 3 retreaty. Společně nabízejí učitelské výcviky, retreaty a workshopy na mnoha místech po celém světě. V současnosti tráví zhruba půl roku v Austrálii a půl roku cestováním a vyučováním po celém světě. Monica také píše články na blog a je aktivní na sociálních sítích v oblasti zdraví.
Díky Moničiným rozsáhlým znalostem, jejímu nadhledu, klidnému vystupování a hravé osobnosti je její učení intuitivní a velmi dobře pochopitelné.

Přihlášky se jménem, telefonním kontaktem a adresou posílejte emailem na info@astangaceskyraj.cz nebo se hlaste rovnou z přihlašovacího formuláře na této stránce.

Storno podmínky

Pokud se workshopu nemůžete zúčastnit a najdete za sebe náhradu, stačí tuto skutečnost pouze oznámit emailem.

Zrušení do 31.7. včetně - vrátíme vám 100% částky, kromě nevratného rezervačního poplatku 500kč, který se vrací pouze, pokud za sebe najdete náhradu.
14 - 29 dní storno 30% z celkové částky + rezervační poplatek
7 - 13 dní storno 50 % z celkové částky + rezervační poplatek
Zrušení účasti méně než 7 dní nebo neúčast storno 100% z celkové částky.

Zasláním přihlášky a provedením platby souhlasíte se storno podmínkami.

Vaše registrace na workshop se stává závaznou až připsáním registračního poplatku na účet 2502760762/2010.