Kurz jóga kundalini mediatace a védské mantry - Modul I.

18.12.2022

Takový malý předvánoční dáreček pro Vás, ale i pro mě. Tento nápad se v mé hlavě tvořil dlouho, ale teprve nedávno vykrystalizoval do konečné podoby. Zimní období je jako stvořené pro hlubší zkoumání vlastního nitra.

Kdy: 12. 1. - 9. 3. 2023

Kde: Pratjáhára Jóga Shala Turnov

Cena: 1400 Kč

Čas: 20:00-21:00, čtvrtek

Cena zahrnuje 7+1 lekcí v malé ucelené skupině maximálně osmi účastníků

Tištěné materiály, individuální přístup a konzultace, nahrávky manter

Možnost pokračování do druhého modulu.

Datumy: 12., 19., 26. 1.

              2., 9., 16. 2.

              2., 9. 3.


Na začátku každé lekce se společně naladíme studiem a zpěvem mantry, u které si vždy rozebereme i její význam. Během zpěvu manter vám v rámci malé skupiny budu schopna dát osobní zpětnou vazbu a doporučení na čem můžete pracovat.

Poté budeme postupně pronikat do vrstev jóga kundalini meditace, která oproti např. budhistické meditaci velmi zaměstnává mozek a je vhodná pro lidi, kteří nejsou schopni svou mysl vyprázdnit na povel.

Během kurzu se seznámíme i s teorií chantingu (zpěvu-recitace) védských manter. Jedná se o formu, která je přístupná i lidem bez hudebního sluchu, protože používá pouze tři tóny, vysoký, střední a hluboký.

Jóga kundalini meditaci a mantry studuji pod vedením Gregora Maehleho a jeho manželky, Monicy Gauchi. Obě dvě techniky jsou mými nejoblíbenějšími součástmi mé každodenní jógové praxe. Cvičení ásan ale není podmínkou pro absolvování kurzu. Možná vás také láká jóga, ale nejen ta fyzická a hledáte možnost jak aktivně uvolnit mysl?